Millî ve Global Temalı Siber Güvenlik Haftası BaşlıyorTürkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, 22-24 Kasım tarihlerinde Siber Güvenlik Haftası kapsamında, Congresium Ankara’da Millî Siber Güvenlik Zirvesi ve Fuarı düzenliyor.


Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, kurulduğu 2018 yılından günümüze, siber güvenlik alanında güçlü bir ekosistem oluşturulmasına katkı sağlamak için çalışmalar yürütmektedir. T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanlığı ve T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi himayelerinde projelerini yürüten Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi, bu yıl ikincisi düzenlenen Siber Güvenlik Haftasını Ankara Congresium’da düzenliyor.


Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç’un katılacakları “Millî ve Global” ana temalı etkinlik, 22 Kasım Pazartesi günü saat 10.00’da açılış konuşmalarıyla başlayacak ve üç gün boyunca devam edecek.


Millî Siber Güvenlik Zirvesine T.C. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrifleri bekleniyor.


Millî Siber Güvenlik Zirvesinde; kamu, özel sektör ve akademiden alanında uzman kişilerin katılımıyla, hibrit harp ve millî güvenlikten, siber güvenliğin gelecek trendlerine, yerli ve millî olup dünyaya açılmaktan, bulut teknolojilerinin geleceğine ve sektörel başarı hikâyelerine kadar birçok konu masaya yatırılacak. Ayrıca yerli siber güvenlik ekosistemine destek ödülleri de sahiplerini bulacak. Siber güvenlik alanında faaliyet gösteren ve küme üyesi firmaların tanıtımlarının yapılacağı fuarda firmaların stantları ziyaret edilerek ürün ve hizmetleri hakkında bilgi alınabilecek.


Siber Güvenlik Haftası etkinlikleri, 25-26 Kasım tarihlerinde online konferans, webinar, eğitim ve yarışmalarla devam edecek.

22-24 Kasım Congresium / Ankara

25-26 Kasım Online

Detaylı bilgi için: www.siberguvenlikhaftasi.com
www.siberguvenlikhaftasi.com

Paylaş